top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıchika yoga

Yaşıyorsun bu hayatı...

Güncelleme tarihi: 26 Oca 2022

Yaşıyorsun da, zorlandığın anlarda sorguluyor, bir arkadaş, bir rehber arıyorsun . Yanlış yaptığında, kalbin kırıldığında ve her şey üst üste geldiğinde, nasıl baş ediyorsun?

farkındalık,

anlayış,

sabretmek,

bırakmak,

akışa güvenmek,

kafandaki seslerden uzaklaşmak, sakinleşmek,

her şeyin kaynağını anlamayı gerektiriyor...


İnsan doğası her hücresiyle var olmak üzerine kurulu. Hayatta attığın adımlar eğer sana üzüntü ve keder getirdiyse, duvarların kalınlaşır ve hissizliği seçip hiç adım atmamaya karar verebilirsin.


Ya gökyüzüne bakıp dualar ettiğin her şeyi gerçekleştirebilecek kaynak senin içindeyse... Dışardan, diğer insanlardan beklediğin mucizeleri gerçekleştirebilecek kişi SENSİN.


Diyelim ki; kendi gücünü bulmak için kocaman bir ormanı aşıp, uzaktaki dağın en tepesindeki mağarada aslanlarla dövüşmen gerekiyor. Masalının sonunu 'Ve sonsuza kadar mutlu yaşadı.' olarak görmek istersen. Gel beraber yollara düşelim.

Yol bir tane değil, bir çok... Sen elini kalbine koyup ışığa ulaşmayı dilediğinde hepsi tek tek açılacak. Önünde duran ve daha önceden görünmez olan görünür, bir kulağından girip diğerinden çıkan duyulur olacak, yeter ki adım atmaya karar ver.


Shine, sana yolları tanıtmak ve rehberin olmak için burada. Hadi tut elimi bütün canavarlarla savaşıp kendi hayatımızın kahramanı olalım.


4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page